Food

Про їжу є багато книг, журналів і купа рецептів в інтернеті, ми часто відвідуємо різні заклади, де смачно готують, але ми рідко задумуємось, що їжа - це таке саме мистецтво, як гарна фотографія, як цікава картина, як традиційна вишиванка...Для самих лінивих, таких як я  або коли, як завжди, бракує часу 
Запечена Горбуша 

простий рецет:
1. у супермаркеті купуємо заморожену горбушу;
2. змащуємо оливковою олією, по бажанню додаємо соєвий соус;
3. збризгуємо соком лимона;
4. посипаємо сухим базеліком;
5. все це у фольгу та запікаємо в духовці 30-40хв.
От і все 

Дуже смачно, швидко та здорово!Справжнє смачне літо ;)

Піцерія ФЕЛІЧІТА у Луцьку - це улюблене місце моєї сім'ї, а моя маленька донечка називає його "наше кафе":)). Я люблю тут не лише фотографувати, а й смачно поїсти і просто відпочити від буденності.


Європейська кафе-кондитерська CARAMEL CAFE - постійно дивує смачними, цікавими новинками. Оригінально, смачно і креативно! Працювати в такій атмосфері - одне задоволення. Як для Луцька, на мою думку, кафе дуже високого рівня з свіжим поглядом на страви, сервіс та організацію заходів.
Продовження серії фотографій з їжею. В ресторані "Курінь"кожна страва має запах українських традицій. Думаю, гостям з інших країх, тут дуже сподобається, особливо борщик чи варенечки, а ще краще солені огірочки... мммм :), аж сама їсти захотіла :)
Смачного перегляду!

2 коментарі: